"O‘zekspomarkaz" MKK" AJ Pavilon № 1, 2
Apparel Sourcing Tashkent ko‘rgazmasi sanoatda muhim rol o‘ynaydi, chunki u so‘nggi moda tendensiyalari bilan tanishish va tayyor kiyim-kechak yetkazib beruvchilari bilan to‘g‘ridan-to‘g‘ri aloqa o‘rnatish uchun noyob imkoniyat yaratadi. Bu O‘zbekistondagi yagona tadbirdir, u to‘liq tayyor kiyim-kechak, kontrakt asosida ishlab chiqarish va xususiy savdo markalarini rivojlantirishga bag‘ishlangan.
Apparel Sourcing Tashkent eng yaxshi yetkazib beruvchilarni topish va hamkorlikni yaratishdan brendingizni targ'ib qilish va moda olamidagi so'nggi tendensiyalarni o'rganishgacha ajoyib imkoniyat beradi. Bu brendlarga o'z ko'rinishini oshirish va maqsadli auditoriya e'tiborini jalb qilish imkonini beradi.
Apparel Sourcing Tashkent ajoyib biznes imkoniyatlarini taqdim etadi. Sanoat insayderlari bilan tanishing va noyob imkoniyatlar yaratish uchun uslub va biznes dunyolari birlashadigan tarmoq tadbirlarida qatnashing. Apparel Sourcing Tashkent’dagi yangi imkoniyatlarni o‘rganish va ulardan ilhom olish uchun bizga qo‘shiling.

Международная выставка «Apparel Sourcing Tashkent 2026»
Выставка Apparel Sourcing Tashkent играет ключевую роль в индустрии, предоставляя уникальную возможность ознакомиться с последними модными тенденциями и установить прямые контакты с поставщиками готовой одежды. Это единственное в Узбекистане мероприятие, полностью посвященное готовой одежде, контрактному производству и развитию частных торговых марок.
Apparel Sourcing Tashkent – предоставляет отличную возможность начиная от поиска лучших поставщиков и создания партнерских отношений до продвижения вашего бренда и изучения последних тенденций в мире моды. Это позволяет брендам повысить свою видимость и привлечь внимание целевой аудитории.
Apparel Sourcing Tashkent предоставляет отличные возможности для бизнеса. Встречайтесь с представителями отрасли, участвуйте в сетевых мероприятиях, где миры стиля и бизнеса сливаются, открывая перед вами уникальные возможности. Присоединяйтесь к нам, чтобы исследовать и вдохновиться новыми возможностями в Apparel Sourcing Tashkent.