“O‘zekspomarkaz” AJ pavilyonlar 1, 2, 3, 4 atrium 1, 2
Ko`rgazma haqida UzFood oziq-ovqat sanoatining bosh voqeasidir. Har yili ko`rgazmaga milliy va jahon oziq-ovqat bozorini ifodalovchi oziq-ovqat sanoatining yetachki ishlab chiqaruvchilari, yetkazib beruvchilari va distribyutorlari tashrif buyurishadi.
Ko`rgazmaga har yili eng yaxshi kompaniyalar, importchilar va distribyutorlarning top-menejerlari tashrif buyurishadi. Ularga turli xil oziq-ovqat va jihozlar bilan tanishish, shuningdek, hamkorlarini topish imkoniyati beriladi.
UzFood ko`rgazmasi – bu katta oflayn platforma bo`lib, unda siz uch kun ichida biznes muammolaringizni maksimal darajada samarali hal qilishingiz mumkin.
2025-yilda ko`rgazmada O`zbekistonning 38 mamlakati va 13 mintaqasidan 11 154 ta tashrif qayd etilgan bo`lib, ulardan 8262 tasi professional tashrif buyuruvchilardir.
Har yili UzFood doirasida "Chakana savdo markazi" (oziq-ovqat ishlab chiqaruvchilari va xaridorlari, chakana sotuvchilar va distribyutorlar uchrashuvlari uchun ixtisoslashtirilgan maydon); forumlar, seminarlar va ishtirokchilarning mahorat darslari o`tkaziladi.

25-я юбилейная Международная выставка «Продукты питания, ингредиенты и технологии производства – UzFood 2026»
01 Апреля - 03 Апреля 2026
UzFood является главным событием в секторе пищевой промышленности и продуктов питания. Ежегодно в выставке принимают участие ведущие производители, поставщики и дистрибьюторы пищевой отрасли, представляя узбекистанский и мировой продовольственные рынки.
Выставку ежегодно посещают руководители ведущих компаний отрасли, импортёры и дистрибьюторы. Им предоставляется возможность ознакомиться с широким выбором продукции и оборудования, найти партнёров.
Выставка UzFood - это крупная отраслевая бизнес-площадка, где Вы сможете за три дня решить задачи вашего бизнеса максимально эффективно.
В 2025 году на выставке было зарегистрировано 11,154 посещения из 38 стран и 13 регионов Узбекистана, из которых 8,262 были профессиональные посетители.
Ежегодно, в рамках UzFood проходит насыщенная деловая программа: Ритейл-центр (специализированная площадка для встреч производителей продуктов питания с закупщиками, ритейлерами и дистрибьюторами); форумы, семинары и мастер-классы участников.