"O‘zekspomarkaz" MKK" AJ Pavilonlar № 1, 2, 3
Securex Uzbekistan — texnik qo‘riqlash vositalari, yong‘indan himoya qilish va kompleks xavfsizlik tizimlariga bag‘ishlangan O`zbekistondagi yagona B2B va B2G ko`rgazmalaridan biri hisoblanadi.
Tadbir intellektual kuzatuv tizimlaridan tortib sanoat hamda strategik ahamiyatga ega obyektlarni himoya qilish yechimlarigacha bo‘lgan zamonaviy xavfsizlik texnologiyalarini namoyish etuvchi asosiy tarmoq platformasi hisoblanadi.
Ko‘rgazma davlat idoralari, huquqni muhofaza qiluvchi organlar, sanoat korxonalari, qurilish va rivojlantirish kompaniyalari, IT-kompaniyalar, biznes vakillari hamda nodavlat xavfsizlik sohasi mutaxassislarini birlashtiradi.
Securex Uzbekistan professional muloqot, tajriba almashish va sohaning strategik rivojlanish yo‘nalishlarini muhokama qilish uchun muhim maydon hisoblanadi.

Securex Uzbekistan — единственная в Узбекистане и одна из ключевых в Центральной Азии международная B2B и B2G выставка, посвящённая техническим средствам охраны, противопожарной защите и комплексным системам безопасности.
Мероприятие является центральной отраслевой платформой, где демонстрируются новейшие технологии обеспечения безопасности, от интеллектуальных систем наблюдения до решений для защиты промышленных и стратегически важных объектов.
Выставка традиционно объединяет представителей государственных структур, силовых ведомств, промышленных предприятий, девелоперских организаций, IT-компаний, бизнеса и специалистов негосударственной сферы безопасности.
Securex Uzbekistan служит важнейшим пространством для профессионального диалога, обмена опытом и обсуждения стратегических направлений развития отрасли.