Xalqaro elektron tijorat forumi, Alibaba Group korporatsiyasi bilan birgalikda eksportni targ'ib qilish
Joriy yilning 13 oktyabr kuni "O'zekspomarkaz" MKKning anjumanlar zalida elektron savdo platformasida savdoni tashkil qilish forumi bo'lib o'tdi.
Eksportni ragʼbatlantirish agentligi va «Alibaba Group» korporatsiyasi bilan hamkorlikda, eksportchilar va ishlab chiqaruvchilar uchun «Alibaba» elektron savdo platformasida savdoni tashkil qilish, xaridorlar bilan ishlash, mahsulotlarni sotish va yetkazib berishning samarali yoʼllari va vositalaridan foydalanish boʼyicha Xitoy, Singapur va Rossiyalik yetakchi ekspertlar ishtirok etdilar

Международный форум по электронной коммерции, продвижение экспорта совместно с корпорацией «Alibaba Group»
13 октября т.г. в конференц-зале НВК "Узэкспоцентра" состоялся международный форум по электронной коммерции.
Агентство продвижение экспорта совместно с корпорацией «Alibaba Group», для экспортеров и производителей организовал международный форум с участием ведущих специалистов из Китая, Сингапура и России по использованию эффективных способов и средств организации торговли, работы с покупателями, продажи и доставки продукции на платформе электронной коммерции «Алибаба».