“BeautyExpo Uzbekistan 2023” 17-xalqaro goʻzallik sanoati ixtisoslashtirilgan koʻrgazmasi
2023-yil 16-fevral kuni “O‘zekspomarkaz” AK ning 1-pavilonida “BeautyExpo Uzbekistan 2023” 17-xalqaro go‘zallik sanoati ixtisoslashtirilgan ko‘rgazmasi o‘z ishini boshlaydi.
Go'zallik sanoati ko'rgazmasi soch, yuz va tanani parvarish qilishni har tomonlama yaxshilash uchun professional kosmetika, uskunalar, texnologiyalar va usullar forumidir.
Ko‘rgazmada Rossiya, Turkiya, Ispaniya, Italiya, Gruziya, Janubiy Koreya, Polsha, Yaponiya, Isroil, O‘zbekiston, Ukraina, Belarus, Qozog‘iston kabi 13 davlatdan 50 dan ortiq kompaniya qatnashmoqda. distribyutorlar, salonlar, klinikalar va ustalar, shuningdek, go'zallik sanoatining usullari, nou-xau va yangiliklari.
Go'zallik sanoati ko'rgazmasi doirasida amaliy konferentsiyalar, mahorat darslari va shoulardan iborat professional tadbirlar dasturi - soch turmagini ko'rsatish bo'lib o'tadi.
Ko'rgazmaning ish vaqti:
16 fevral soat 11:00 dan 17:00 gacha
17 fevral soat 10:00 dan 17:00 gacha
18 fevral soat 10:00 dan 16:00 gacha
Ko‘rgazma tashkilotchisi “EXPO POSITION” MChJ kompaniyasi hisoblanadi.
2023-yil 18-fevral kuni “BeautyExpo Uzbekistan’2023” 17-xalqaro ixtisoslashtirilgan go‘zallik sanoati ko‘rgazmasi o‘z ishini yakunlaydi.

17-я международная специализированная выставка индустрии красоты «BeautyExpo Uzbekistan 2023»
17-я международная специализированная выставка индустрии красоты «BeautyExpo Uzbekistan 2023» начинает свою работу 16 февраля 2023 года в Павильоне №1 АО НВК «Узэкспоцентр».
Выставка индустрии красоты – форум профессиональной косметики, оборудования, технологий и методик для комплексного оздоровления кожи, волос и ухода за лицом и телом.
Более 50 компаний из 13 стран мира, таких, как Россия, Турция, Испания, Италия, Грузия, Южная Корея, Польша, Япония, Израиль, Узбекистан, Украина, Беларусь, Казахстан принимают участие на выставке, где представлены уникальная продукция, оборудование и технологии для дистрибьюторов, салонов, клиник и мастеров, а также методики, ноу-хау и новинки индустрии красоты.
В рамках выставки индустрии красоты будет программа профессиональных мероприятий, состоящая из практических конференций, мастер-классов и шоу – показа причесок.
Время работы выставки:
16 февраля с 11:00 до 17:00
17 февраля с 10:00 до 17:00
18 февраля с 10:00 до 16:00
Организатором выставки является компания OOO “EXPO POSITION”.
17-я международная специализированная выставка индустрии красоты «BeautyExpo Uzbekistan’2023» завершит свою работу 18 февраля 2023 г.