23–25 sentyabr kunlari  “O‘zekspomarkaz” MKK AJda yirik xalqaro avtomobil va avtosanoat ko‘rgazmasi «Automotive Industry Tashkent 2024» bo‘lib o‘tdi
23–25 sentyabr kunlari  “O‘zekspomarkaz” MKK AJda yirik xalqaro avtomobil va avtosanoat ko‘rgazmasi «Automotive Industry Tashkent 2024» bo‘lib o‘tdi.
Ko‘rgazmada 150 dan ortiq kompaniya ishtirok etadi, asosiy ishtirokchilar qatorida Castrol, Vikron, Bizon, Click, ADM, Carville, Autozipe va boshqalar bor. Ko‘rgazmaning asosiy maqsadi mahalliy brendlarga yangi istiqbollar, B2B va B2C aloqalarni amalga oshirish hamda avtomobil sanoatidagi rivojlanish tendensiyalari bilan tanishish uchun unikal maydoncha taqdim etishdan iborat.
Ko‘rgazma davomida 60 dan ortiq turli avtomobillar namoyishi va joyida sotib olish imkoniyati taqdim etiladi. Bundan tashqari, tashrif buyuruvchilar avtomobil yutuq o‘yinida ishtirok etishlari va shou dasturlarini tomosha qilishlari mumkin.

23-25 сентября текущего года в АО НВК «Узэкспоцентр» проходит масштабная международная выставка автомобилей и автомеханики «Automotive Industry Tashkent 2024»
С 23 по 25 сентября в АО НВК «Узэкспоцентр» проходит масштабная международная выставка автомобилей и автомеханики «Automotive Industry Tashkent 2024».
На выставке участвуют более 150 компаний, ключевыми из которых являются Castrol, Vikron, Bizon, Click, ADM, Carville, Autozipe и другие. Главная цель выставки предоставить местным брендам уникальную площадку для новых перспектив, знакомств, реализация B2B и B2C, а также для ознакомления с тенденциями развития автопрома.
В рамках выставки запланирована демонстрация более 60 видов автомобилей, с возможностью приобретения прямо на месте. Более того посетители смогут принять участие в розыгрыше автомобиля и увидеть шоу программы.