"Ўзэкспомарказ" МКК" АЖ Павильонлар 1, 2, 3, Атриум 1, Конф.зал
Texworld Tashkent дизайнерлар, харидорлар ва мода саноатининг юқори малакали мутахассислари учун эксклюзив илҳом майдонини тақдим этишда муҳим роль ўйнайди. Унда ноёб тенденция прогнозлари ва таниқли соҳа мутахассислари томонидан ўтказиладиган ўқув семинарлари мавжуд.
Texworld Tashkent брендингизга эътиборни жалб қилишнинг калитидир. Потенциал ҳамкорлар ва мижозлар билан танишинг, инновацияларингизни ва сифатли маҳсулотларингизни намойиш этинг, бизнес тармоғингизни кенгайтиринг ва тўқимачилик саноатидаги сўнгги тенденцияларга риоя қилинг. Иштирок этишингизнинг афзалликларини максимал даражада оширинг, ноёблигингизни таъкидланг ва мода саноати учун ушбу муҳим платформада узоқ муддатли бизнес алоқаларини ўрнатинг.
Texworld Tashkent бизнес учун ажойиб имкониятларни тақдим этади. Texworld Tashkent билан тўқимачилик бозоридаги етакчи ўйинчилар билан саноат вакиллари билан танишинг, тармоқ тадбирларида иштирок этинг, мода ритмини ҳис этинг ва ижодингизнинг янги қирраларини кашф этинг.

Международная выставка «Texworld Tashkent»
Выставка Texworld Tashkent занимает выдающуюся роль, предоставляя эксклюзивное пространство вдохновения для дизайнеров, покупателей и высококвалифицированных профессионалов модной индустрии. Здесь представлены уникальные прогнозы трендов и организованы образовательные семинары, проводимые выдающимися экспертами отрасли.
Texworld Tashkent – это ключ к успешному привлечению внимания к вашему бренду. Встречайте потенциальных партнеров и клиентов, демонстрируйте свои инновации и качественные продукты, расширяйте бизнес-сеть и следите за последними трендами в текстильной сфере. Получите максимальные выгоды от вашего участия, подчеркните свою уникальность и установите долгосрочные деловые связи на этой важной платформе для индустрии моды.
Texworld Tashkent предоставляет отличные возможности для бизнеса. Встречайтесь с представителями отрасли, участвуйте в сетевых мероприятиях, почувствуйте ритм моды и откройте новые грани вашего творчества с ведущими игроками текстильного рынка вместе с Texworld Tashkent.