Республикада кўргазма тадбирларига қизиқиш ортиб бораётгани туфайли кўргазма иштирокчилари сони муқаррар равишда ортиб бормоқда, бу уларнинг ривожланиш динамикаси ва салоҳиятида намоён бўлмоқда. Тадбирни тўғридан-тўғри ташкил этиш ва ўтказишдан ташқари, мақсадли аудитория учун видео материал яратиш ҳам долзарб бўлиб қолади. Шу билан бирга, кўргазмалар бўйича ҳисобот беришга бўлган талаб ортиб бормоқда, бу эса компаниянинг ишбилармонлик имиджини шакллантириш, мамлакат ва жаҳон ишбилармон доиралари ва бошқа ҳамжамиятлари эътиборини жалб этишда муҳим омил бўлмоқда.
Ўтган кўргазмалар бўйича ўзига хос видеорепортажни янада тармоққа жойлаштириш, телевидениеда кўрсатиш, инвесторлар орасида тарқатиш ва қўшимча равишда бошқалар э’тиборини жалб қилиш учун долзарб бўлиб қолди. Видеорепортажнинг ўзига хослиги эксклюзив маълумотларнинг мазмунидадир: компаниянинг юқори мансабдор шахслари билан суҳбатлар, компания фаолияти ва ривожланиши, тақдим этилаётган маҳсулотлар ёки хизматлар ҳақида маълумот, барча иштирокчилар билан павилёнларни кенг миқёсда суратга олиш ва бошқалар. “Ўзэкспомарказ” МКМ давом этаётган кўргазма/ярмарка ҳақида видеорепортаж яратиш бўйича хизматларнинг тўлиқ спектрини тақдим этади, жумладан:
Профессионал фото-видео суратга олиш. Малакали оператор/фотографнинг профессионал ускуналар билан иштирок этиши юқори сифатли видеоматериални олиш ва кўргазманинг асосий нуқталарига э’тиборни қаратиш имконини беради.
Видео таҳрирлаш. Буюртмачининг илтимосига кўра, видеорепортажни олдиндан тайёрланган видеога профессионал тарзда таҳрирлаш имконияти мавжуд. Шундай қилиб, сизнинг видео ҳисоботингиз мултимедиа тақдимоти мақомини олади.
Сайтга жойлаштириш. Буюртмачининг илтимосига кўра, видеоҳисобот “Ўзекспомарказ” МКМ веб-сайтига жойлаштирилиши мумкин.
Кўргазмани фото / видео суратга олишга буюртма беришда, у қандай мақсадларда амалга оширилишини олдиндан ҳал қилиш керак. Кўргазма олдидан биздан фотосуратга буюртма беришингиз мумкин, яъни иштирокчи компаниялар одатда ташриф буюрувчиларга тарқатадиган буклетларни шакллантириш учун корпоратив суратга олиш. Кўргазма иштирокчиларининг веб-сайтига жойлаштириш учун фоторепортаж ҳам керак бўлади ва каталогда чоп этиш учун алоҳида расмлардан фойдаланиш мумкин. Кўргазма бошланишидан олдин видеотасвирга олиш тадбир давомида трансляция қилинган видеони таҳрирлаш учун зарурдир.
Бизда:
Паст нарх, юқори сифат
Реклама видеоси сифатида жойлаштириш имконияти (медиа бозоридаги энг машҳур йўналишлардан бири)
Бажарилган ишлар тўғрисида инвесторлар ёки ҳомийларга ҳисобот бериш
Корпоратив имиджини ошириш учун ходимлар учун тақдимот
Компания мақомини ошириш учун ҳамкорлар учун тақдимот.
Биз мижозлар билан ишлашда бой тажрибага эгамиз – биз ўз имиджини сақлаб қолиш учун компаниялар нимага муҳтожлигини биламиз. Сиз юқори сифатли кадрлар ва таҳрирланган видео орқали ишингиз натижаларини визуал тарзда намойиш эта оласиз.

В связи с ростом интереса к выставочным мероприятиям в республике, неизбежно растет и число участников выставок, что отражается на динамике их развития и потенциала. Помимо непосредственно организации и проведения мероприятия, также становится актуальным создание видеоматериала для целевой аудитории. Наряду с этим, увеличивается спрос на отчетность по выставкам, что является немаловажным фактором в формировании делового имиджа компании, привлечении внимания деловых кругов и других сообществ в стране и мире.
Сегодня, стало актуальным иметь уникальный видеоотчет о прошедших выставках с целью дальнейшего размещения в сети, транслирования по ТВ, распространения среди инвесторов и дополнительного привлечения внимания окружающих. Уникальность видеоотчета заключается в содержании эксклюзивной информации: интервью с первыми лицами компании, информация о деятельности и развитии компании, предоставляемой продукции или услуге, масштабные съемки павильонов со всеми участниками и др. НВК «Узэкспоцентр» предоставляет весь спектр услуг по созданию видеоотчета о проходящей выставке/ярмарке, в том числе:
Профессиональная фото-видеосъемка. Участие квалифицированного оператора/фотографа с профессиональным оборудованием позволяют получить видеоматериал высокого качества и акцентировать внимание на ключевых моментах выставки.
Монтаж видеоматериала. По желанию заказчика присутствует возможность осуществить профессиональный монтаж видеоотчета в заранее приготовленный видеоролик. Таким образом, Ваш видеоотчет приобретет статус мультимедийной презентации.
Размещение на сайте. По желанию заказчика видеоотчет может быть размещен на сайте НВК «Узэкспоцентр».
Заказывая фото/видеосъемку выставки, необходимо заранее определиться, для каких целей она осуществляется. Вы можете заказать у нас фотосъемку до выставки, то есть корпоративную съемку для формирования буклетов, которые компании-участники обычно раздают посетителям. Фотоотчет также понадобится для размещения на сайте участников выставки, а отдельные снимки можно использовать для печати в каталоге. Видеосъемка до начала выставки необходима для монтажа видеоролика транслируемого в процессе проведения мероприятия.
У нас:
- Низкая цена, высокое качество
- Возможность размещения как промо-ролик (один из самых востребованных направлений на медиа-рынке)
- Отчётность для инвесторов или спонсоров о проделанной работе
- Презентация для сотрудников в целях повышения корпоративного имиджа
- Презентация для партнёров в целях поднятия статуса компании.
У нас богатый опыт работы с клиентами - мы знаем, что необходимо компаниям для поддержания своего имиджа. Вы сможете наглядно продемонстрировать результаты своей работы, посредством качественно отснятого и смонтированного видеоматериала.