“Ўзэкспомарказ” МКК АЖ павильон № 1, 2
Ўзбекистон мебел ва ёғочсозлик саноатининг "Woodtech & MebelExpo Uzbekistan" 22-Халқаро кўргазмаси 2026-йил 28-30-апрел кунлари.
Ташкил этилганидан бери "WoodTech & MebelExpo Uzbekistan" кўргазмаси соҳанинг бош халқаро кўргазма тадбири ҳисобланади. Кўргазма маҳаллий ишлаб чиқарувчиларга мамлакатни тарк этмасдан замонавий технологиялар, хом ашё ва бутловчи қисмлар билан тўғридан-тўғри танишиш имкониятини беради, шунингдек маҳаллий бозорда сотувларни ривожлантиришга йўналтирилган компаниялар эса бозорнинг асосий иштирокчилари – ишлаб чиқарувчилар ва дистрибьюторлар – билан учрашишни таъминлайди.
Ҳар йили кўргазмада дунёдаги энг машҳур брендлар – мебел ишлаб чиқарувчилари, юқори технологияли ускуналар, хом ашё ва материаллар етказиб берувчилари, интерьер ва дизайн бўйича мутахассислар янги тўпламлар ва мебел маҳсулотларининг энг яхши намуналари, бутловчи қисмлар ва ишлаб чиқариш технологияларини намойиш этиш ва муҳокама қилиш учун йиғилишади.
Кўргазма маҳсулотларни реклама қилиш, сотувларни ошириш, янги ҳамкорларни топиш учун энг самарали воситадир.

22-я международная выставка мебельной и деревообрабатывающей индустрии Узбекистана «WoodTech & MebelExpo Uzbekistan» пройдет в Ташкенте с 28 по 30 апреля 2026г.
С момента своего основания выставка «WoodTech & MebelExpo Uzbekistan» является главным международным выставочным событием индустрии. Выставка предоставляет отечественным производителям возможность прямого доступа к современным технологиям, сырью и комплектующим, не выезжая из страны, а компаниям, ориентированным на развитие продаж на местном рынке, обеспечивает встречу с главными игроками рынка: производителями и дистрибьюторами.
Ежегодно на выставке собираются известнейшие мировые бренды - производители мебели, поставщики высокотехнологичного оборудования, сырья и материалов, специалисты по интерьеру и дизайну для демонстрации и обсуждения новых коллекций и лучших образцов мебельной продукции, комплектующих и технологий производства.
Выставка является наиболее эффективным инструментом для продвижения продукции, увеличения продаж, поиска новых партнеров.