"Ўзэкспомарказ" МКК" АЖ Павильонлар 1, 2
Бу йил ўзининг 20 йиллик юбилейини нишонлаётган “ MiningMetals Uzbekistan ” минтақадаги энг нуфузли саноат кўргазмаларидан бири бўлиб, энг илғор технологик ечимлар ва инновацияларни намойиш этиш, ўзаро ҳамкорликни ривожлантириш ва мустаҳкамлаш, савдо ҳажмини ошириш, дистрибюторларни топпиш учун самарали майдон ҳисобланади.
Кўргазма иштирокчиларга янги маҳсулотларни таққослаш ва синаб кўриш, потенсиал мижозлардан қимматли фикр-мулоҳазаларни олиш, ривожланишнинг истиқболли йўналишларини аниқлаш ҳамда саноат бўйича энг долзарб маълумотларга эга бўлиш имконини беради.
Кўргазманинг муҳим қисми — Ўзбекистоннинг 8-халқаро кон-металлургия форуми (UIMF 2026) бўлиб, у давлат ва бизнес ўртасидаги мулоқотни янги босқичга олиб чиқишга хизмат қилади.

MiningMetals Uzbekistan, отмечающая в этом году свой 20-летний юбилей, является одним из ведущих выставочных событий отрасли в регионе и традиционно служит эффективной площадкой для демонстрации новейших решений и инноваций, расширения партнёрств и продаж, поиска дистрибьюторов, а также повышения узнаваемости бренда.
Выставка позволяет не только сравнить и протестировать новинки, но и получить ценную обратную связь от потенциальных клиентов, найти новые идеи и перспективные направления развития компании, приобрести ценный опыт и самую актуальную информацию об индустрии.
Важнейшей составляющей деловой программы выставки является 8-й Международный Горно-Металлургический Форум Узбекистана – UIMF 2026, который способствует выводу диалога между государством и бизнесом на новый уровень.