Жорий йилнинг 7-8-9 сентябрь кунлари "Ўзэкспомарказ" МКК АЖнинг барча павильонларида бўлиб ўтган "Тўқимачилик ускуналари ва технологиялари CAITME - 2022" кўргазмаси
Жорий йилнинг 7-8-9 сентябрь кунлари "Ўзэкспомарказ" МКК АЖнинг барча павильонларида бўлиб ўтган "Тўқимачилик ускуналари ва технологиялари CAITME - 2022" кўргазмаси. Кўргазмада Ўзбекистон Республикаси Инвестициялар ва ташқи савдо вазири Ж. А. Ходжаев ҳамда хорижий хамкорлар қатнашди. Ташриф жараёнида замонавий тўқимачилик ускуналари ва технологиялари билан яқиндан танишиб, кўргазма иштирокчилари билан фикр алмашдилар.

On September 7-8-9 this year, the "Textile equipment and technologies CAITME - 2022" exhibition is being held in all pavilions of JSC "Uzexpocentre"
On September 7-8-9 this year, the "Textile equipment and technologies CAITME - 2022" exhibition is being held in all pavilions of JSC "Uzekspomarkaz". At the exhibition, the Minister of Investments and Foreign Trade of the Republic of Uzbekistan J. A. Khodjaev and foreign partners participated. During the visit, they got acquainted with modern textile equipment and technologies and exchanged ideas with the participants of the exhibition.