Жорий йилнинг 7-8-9 сентябрь кунлари "Ўзэкспомарказ" МКК АЖнинг барча павильонларида бўлиб ўтган "Тўқимачилик ускуналари ва технологиялари CAITME - 2022" кўргазмаси
Жорий йилнинг 7-8-9 сентябрь кунлари "Ўзэкспомарказ" МКК АЖнинг барча павильонларида бўлиб ўтган "Тўқимачилик ускуналари ва технологиялари CAITME - 2022" кўргазмаси. Кўргазмада Ўзбекистон Республикаси Инвестициялар ва ташқи савдо вазири Ж. А. Ходжаев ҳамда хорижий хамкорлар қатнашди. Ташриф жараёнида замонавий тўқимачилик ускуналари ва технологиялари билан яқиндан танишиб, кўргазма иштирокчилари билан фикр алмашдилар.

7-8-9 сентября текущего года во всех павильонах АО НВК «Узэкспоцентр» состоялась выставка «Текстильное оборудование и технологии CAITME – 2022»
7-8-9 сентября текущего года во всех павильонах АО НВК «Узэкспоцентр» прошла выставка «Текстильное оборудование и технологии CAITME – 2022».
Выставку посетил заместитель Премьер-министра по вопросам инвестиций и внешнеэкономических связей – министр инвестиций и внешней торговли Республики Узбекистан Ходжаев Жамшид Абдухакимович.
В ходе визита он ознакомился с современным текстильным оборудованием и технологиями, а также состоялся обмен идеями с участниками выставки.