“Bank & Business Expo 2025” кўргазмаси
2025 йил 16 апрельдан 18 апрельгача «Ўзэкспомарказ» Миллий кўргазмалар мажмуасида “Bank & Business Expo 2025” кўргазмаси бўлиб ўтмоқда. Кўргазма экспозицияси 1 ва 2-сонли павильонларда жойлаштирилган.
Кўргазмада 30 та давлатдан 100 дан ортиқ компаниялар томонидан – банклар, инвестиция фондлари, финтех-компаниялар иштирок этмоқда.
Кўргазма доирасида давлат ва хусусий банклар вакиллари, банк соҳасининг етакчилари ҳамда финтех индустрияси раҳбарлари иштирокида панель мунозаралари ўтказилади. Бозорнинг йирик иштирокчилари томонидан амалий тажрибалар тақдим этилади, B2B, B2G, G2G форматларида музокаралар, учрашувлар, шунингдек, ҳамкорлар тақдимотлари бўлиб ўтиши ҳам режалаштирилган.

Bank & Business Expo 2025
The "Bank & Business Expo 2025" is being held at the NEC "Uzexpocenter" JSC from April 16 to 18, 2025. The exhibition is located in Pavilions No. 1 and 2.
More than 100 companies from 30 countries are participating, including banks, investment funds, fintech companies, and startups.
The event will feature panel discussions with representatives from public and private banks, leaders of the banking sector, and the fintech industry. Attendees will also have the opportunity to explore practical case studies from major market players, take part in B2B, B2G, and G2G meetings and negotiations, as well as partner presentations.