2024 йил 20-22 ноябр кунлари «Ўзэкспомарказ» МКК АЖда XIX-Халқаро кўргазма «UzAgroExpo - Қишлоқ хўжалиги», XIX-Халқаро кўргазма «UzProdExpo - Озиқ-овқат саноати» ва VI-Халқаро кўргазма «InterPackExpo - Қадоқлаш саноати» ўтказилмоқда
2024 йилнинг 20-22 ноябрь кунлари «Ўзэкспомарказ» МКК АЖда “UzAgroExpo – Қишлоқ хўжалиги” XIX -Халқаро кўргазмаси, “UzProdExpo – Озиқ-овқат саноати” XIX -Халқаро кўргазмаси ва “InterPackExpo – Қадоқлаш саноати” VI-Халқаро кўргазмаси бўлиб ўтмоқда.
Кўргазмаларда Ўзбекистон, Арманистон, Беларус, Болгария, Германия, Ҳиндистон, Индонезия, Италия, Қозоғистон, Хитой, Корея Республикаси, Россия ва Туркманистон каби 13 давлатдан 120 дан ортиқ компания ва брендлар иштирок этмоқда.
“UzAgroExpo – 2024” кўргазмасида қишлоқ хўжалиги ва ўсимликларни ҳимоя қилиш, агрокимё, ветеринария, томчилатиб суғориш ва қишлоқ хўжалиги техникаси каби соҳаларда замонавий ечимлар намойиш этилади.
“UzProdExpo – 2024” кўргазмасида озиқ-овқат саноати учун: бутловчи қисмлар ишлаб чиқаришдан тортиб, тайёр маҳсулотлар, шунингдек, қандолат, озиқ-овқат, қуритилган мевалар, алкоголсиз ва алкоголсиз маҳсулотлар, балиқ ва икра маҳсулотларини сақлаш ва сотишгача бўлган ечимлар намойиш этилмоқда.
“InterPackExpo-2024” кўргазмасида қадоқлаш ускуналари, вакуумли қадоқлаш машиналари, пластик бутилкалар, пластмасса буюмлар ишлаб чиқариш учун PET-преформалар, шунингдек, тайёр маҳсулотлар: турли хил қадоқлаш қоплари, қоғоз, фольга ва бошқалар тақдим этилади.

20-22 ноября 2024 г. в АО НВК «Узэкспоцентр» проходят ХIХ Международная выставка «UzAgroExpo - Сельское хозяйство», ХIХ Международная выставка «UzProdExpo - Пищевая промышленность» и VI Международная выставка «lnterPackExpo - Упаковочная промышленность»
В АО НВК «Узэкспоцентр» 20-22 ноября 2024 г. проходят ХIХ Международная выставка «UzAgroExpo - Сельское хозяйство», ХIХ Международная выставка «UzProdExpo - Пищевая промышленность» и VI Международная выставка «lnterPackExpo - Упаковочная промышленность».
На выставках принимают участие более 120 компаний и брендов из 13 стран: Узбекистан, Армения, Беларусь, Болгария, Германия, Индия, Индонезия, Италия, Казахстан, Китай, Республика Корея, Россия и Туркменистан.
Выставка UzAgroExpo-2024 представит современные решения в аграрной области и в сферах защиты растений, агрохимии, ветеринарии, капельного орошения и сельскохозяйственной техники.
Выставка UzProdExpo-2024 демонстрирует решения для продовольственной отрасли: от производства компонентов до хранения и сбыта готовой продукции, а также кондитерские изделия, бакалея, сухофрукты, слабоалкогольная и безалкогольная продукция, рыбная и икорная продукция.
Выставка lnterPackExpo-2024 представит упаковочное оборудование, вакуумные упаковочные машины, ПЭТ-преформы для производства пластиковых бутылок, изделия из пластмассы, а также готовую продукцию: различные виды пакетов для упаковки, бумагу, фольгу и т.д.