2024 йил 20-22 ноябр кунлари «Ўзэкспомарказ» МКК АЖда XIX-Халқаро кўргазма «UzAgroExpo - Қишлоқ хўжалиги», XIX-Халқаро кўргазма «UzProdExpo - Озиқ-овқат саноати» ва VI-Халқаро кўргазма «InterPackExpo - Қадоқлаш саноати» ўтказилмоқда
2024 йилнинг 20-22 ноябрь кунлари «Ўзэкспомарказ» МКК АЖда “UzAgroExpo – Қишлоқ хўжалиги” XIX -Халқаро кўргазмаси, “UzProdExpo – Озиқ-овқат саноати” XIX -Халқаро кўргазмаси ва “InterPackExpo – Қадоқлаш саноати” VI-Халқаро кўргазмаси бўлиб ўтмоқда.
Кўргазмаларда Ўзбекистон, Арманистон, Беларус, Болгария, Германия, Ҳиндистон, Индонезия, Италия, Қозоғистон, Хитой, Корея Республикаси, Россия ва Туркманистон каби 13 давлатдан 120 дан ортиқ компания ва брендлар иштирок этмоқда.
“UzAgroExpo – 2024” кўргазмасида қишлоқ хўжалиги ва ўсимликларни ҳимоя қилиш, агрокимё, ветеринария, томчилатиб суғориш ва қишлоқ хўжалиги техникаси каби соҳаларда замонавий ечимлар намойиш этилади.
“UzProdExpo – 2024” кўргазмасида озиқ-овқат саноати учун: бутловчи қисмлар ишлаб чиқаришдан тортиб, тайёр маҳсулотлар, шунингдек, қандолат, озиқ-овқат, қуритилган мевалар, алкоголсиз ва алкоголсиз маҳсулотлар, балиқ ва икра маҳсулотларини сақлаш ва сотишгача бўлган ечимлар намойиш этилмоқда.
“InterPackExpo-2024” кўргазмасида қадоқлаш ускуналари, вакуумли қадоқлаш машиналари, пластик бутилкалар, пластмасса буюмлар ишлаб чиқариш учун PET-преформалар, шунингдек, тайёр маҳсулотлар: турли хил қадоқлаш қоплари, қоғоз, фольга ва бошқалар тақдим этилади.

From November 20 to 22, 2024, the XIX International Exhibition "UzAgroExpo - Agriculture," the XIX International Exhibition "UzProdExpo - Food Industry," and the VI International Exhibition "InterPackExpo - Packaging Industry" are taking place at Uzexpocenter JSC in Tashkent
From November 20 to 22, 2024, the XIX International Exhibition "UzAgroExpo - Agriculture," the XIX International Exhibition "UzProdExpo - Food Industry," and the VI International Exhibition "InterPackExpo - Packaging Industry" are taking place at Uzexpocenter JSC in Tashkent.
The exhibitions feature participation from over 120 companies and brands from 13 countries: Uzbekistan, Armenia, Belarus, Bulgaria, Germany, India, Indonesia, Italy, Kazakhstan, China, the Republic of Korea, Russia, and Turkmenistan.
The UzAgroExpo-2024 exhibition will showcase modern solutions in the agricultural sector, including plant protection, agrochemicals, veterinary science, drip irrigation, and agricultural machinery.
The UzProdExpo-2024 exhibition highlights solutions for the food industry, covering everything from the production of components to the storage and distribution of finished goods. Exhibits include confectionery products, groceries, dried fruits, low-alcohol and non-alcoholic beverages, fish, and caviar products.
The InterPackExpo-2024 exhibition will present packaging equipment, vacuum packaging machines, PET preforms for plastic bottle production, plastic products, and finished goods such as various types of packaging bags, paper, foil, and more.